Chrzest Święty

Narodziny dziecka to jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu. Cieszą się nim nie tylko rodzice i dziadkowie, ale cała najbliższa rodzina, i przyjaciele. Okazją do zapoznania się z dzieckiem, które niedawno przyszło na świat jest jego Chrzest Święty. Niektórzy organizują go w kameralnym gronie, inni zapraszają nieco więcej osób. Niemniej jednak z pewnością zawsze przydatne będą estetycznie wykonane zaproszenia na chrzest oraz inne dodatki, takie jak winietki czy plakaty powitalne które nadadzą przyjęciu wyjątkowy charakter.

Chrzest Święty to wydarzenie, które w życiu każdego człowieka odbywa się tylko raz, wobec tego warto zadbać o należytą oprawę. Polecamy uniwersalne zaproszenia na chrzest, które przypadną do gustu wszystkim gościom. Zaproszenia często przez gości przechowywane są na pamiątkę, więc powinny być trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się personalizowane zaproszenia wykonywane na specjalne zamówienie. Dobrze przyjmowane są też zaproszenia na chrzest ze zdjęciem dziecka, które stanowią także rodzaj sentymentalnej pamiątki.
Utarło się w świadomości społecznej, że w niebieskiej kolorystyce utrzymywane są zaproszenia dla chłopców, zaś w różowej zaproszenia dla dziewczynek, ale udowadniamy, że wcale nie trzeba trzymać się utartych schematów. Polecamy nowoczesne i innowacyjne zaproszenia utrzymane w różnych stylach i konwencjach, np. zaproszenia na chrzest boho.

Choć można wykonać komputerowe nadruki, to sympatyczniejszym akcentem będą zaproszenia do samodzielnego wypisania.
Polecamy zdobne lub minimalistyczne karnety na wyjątkowe okazje.

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników